Rejestracja Dedra - instrukcje

Rejestracja jest darmowa, bez opłat, bez obowiązkowych zamówień


Idź na oficjalny sklep internetowy www.mojadedra.pl


Wypełnij formularz :
Imię, nazwisko, email, hasło (dowolne), numer koordynatora 158014

Potwierdź rejestrację


Na e-mail został wysłany link aktywacyjny . Pozostałe dane możesz uzupełnić po aktywacji konta.

Po zalogowaniu się można zobaczyć zniżki i można dokonywać zakupów.


Większość produktów ma nałożoną marżę (zysk) 30%. Produkty oznaczone "WYSPRZEDAŻ" i "TURBOZNIŻKA" są objęte marżą (zyskiem) 20%. Produkty w specjalnych promocjach "NETTO CENA""KONCOFFKA" i "CELOFFKA" nie są objęte marżą.

Inna możliwość rejestracji

Rejestracja przy pierwszym zamówieniu

Jeżeli podczas pierwszego zamówienia nie został podany nr koordynatora to klientowi / sprzedawcy nie przysługuje zniżka do 30 %.

Dobry start Dedra

PREZENTY ZA WSPÓŁPRACĘ

UWAGA - to 3 zamówienia w rzędzie v trakcie 3 miesięcy!

Program zostanie uruchomiony tylko w przypadku klientów, którzy wpiszą podczas rejestracji numer koordynatora.

Aby ułatwić Ci pierwsze kroki w DEDRA INNOVATIONS, przygotowaliśmy Program Dobry Start dla nowych Klientów / Koordynatorów.

Krok 1 - 1. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 216,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem płyn do płukania tkanin i NANOX łazienka GRATIS. Wartość prezentów to 35,90 zł.

Krok 2 - 2. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 249,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem proszek do prania białych ubrań i NANOX WINDOW GRATIS. Wartość prezentów to 29,90 zł.

Krok 3 - 3. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 299,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem perfumy 100 ml, żel pod prysznic i AQUATIX BALSAM. Wartość prezentów to 144,90 zł.

Jeśli spełnisz warunki programu DOBRY START otrzymasz prezenty o wartości 210 zł.

Warunki: Program jest rozłożony na kolejne miesiące kalendarzowe. W przypadku niespełnienia warunków (3 kolejne miesiące / 3 zamówienia) uczestnik zostaje z niego wycofany. Zamówienia mogą być składane częściej, prezenty i tak zostaną przyznane. Każdy uczestnik może wziąć udział w programie tylko raz.

Vložte svůj text...