Współpraca z Dedra

Praca w domu

Zostań dystrybutorem lub koordynatorem.

Podejmij współpracę z DEDRA a zyskasz nawet 30% wartości twojego zamówienia!

Zostań koordynatorem by zyskać znacznie więcej (prowizja z zakupu w sieci do 12 %). MLM

Podziel się opinią o produktach. Podejmij współpracę z DEDRA i ciesz się korzyściami już dziś.

Podczas rejestracji na www.mojadedra.pl, podaj numer koordynatora 158014


Współpraca zaczyna się w momencie złożenia pierwszego zamówienia. Członkostwo jest całkowicie darmowe i bez ukrytych opłat.

Korzyści z rejestracji do Dedra

 1. KLIENT - kupuje dla siebie po obniżonej cenie.
  Kupuj dla siebie i dla swojej rodziny.

 2. SPRZEDAWCA - kupuje ze zniżką i sprzedaje za ceny z katalogu.
  Sprzedawaj produkty DEDRA za ceny katalogowe (dalej tylko KC)
  Dla osób prowadzących działalność i bez niej
  Dla osób prawnych (firm, szkół, przedsiębiorstw, hoteli, restauracji,...)

  Aktualizacja cen na www.mojadedra.pl zgodnie z nowym katalogiem przypada w pierwszy dzień ważności katalogu/ ulotki o 9:00.
  Ceny z katalogu obowiązują do ostatniego dnia ważności katalogu do 9:00. Ważność katalogu jest zapisana w katalogu/ulotce (OD - DO).
  Spółka Vaše DEDRA, s.r.o. zabrania sprzedaży produktów marki DEDRA konsumentom za inne ceny, niż zapisanew katalogu/ulotce. Wystawianie tych produktów na portalach aukcyjnych po innych cenach niż podanych w katalogu/ ulotkach. Wyjątek stanowią produkty zaznaczone na naszych stronach lub ulotkach jako Wysprzedaż, TURBOZNIŻKA i SALE.
  Produkty z oznaczone jako KONCOWKA, są sprzedawane za CENĘ NETTO mogą być sprzedawane klientów po dowolnej cenie(wyższej lub niższej).

 3. KOORDYNATOR
  - marketing wielopoziomowy, MLM
  - dotyczą go te same reguły co klienta w punkcie 1.
  - worzenie sieci klientów - poszerzanie business grupy firmy Vaše DEDRA, s.r.o.
  Rejestruje nowych klientów za rejestracje i działalność dostaje prowizje i premie. Otrzymuje prowizję za rozszerzanie sieci.Osoby bez działalności oraz osoby fizyczne.Koordynatorem zostaje klient, który automatycznie zarejestruje nowego klienta, który w pierwszym zamówieniu poda jego numer i imię. Koordynatorem nie może być osoba prawna.

Więcej informacji o działaniu i prowizjach znajdziesz w Bezproblemowych zasadach sprzedazy.


Do pierwszego zamówienia otrzymasz 8 katalogów Dedra za darmo!

3 KROKI DO SUKCESU

 1. Złóż pierwsze zamówienie. Otrzymasz numer klienta, w ten sposób staniesz się koordynatorem. Bez dodatkowych opłat.
  Podczas rejestracji na www.mojadedra.pl, podaj numer koordynatora 158014.
 2. Rejestrując nowych klientów utworzysz sieć, która będzie przynosić zyski. Podczas rejestracji nowego klienta, w wyznaczonym polu, podaj numer koordynatora - ciebie.
 3. Raz w miesiącu kwota którą zarobiłeś zostanie przelana na twoje konto klienta. Będziesz mógł zrobić za nią zakupy w DEDRA. Jeśli posiadasz NIP kwota jaką zarobiłeś zostanie przelana na twój numer konta na początku przyszłego miesiąca.

Jesteś koordynatorem i zastanawiasz się ile możesz zarobić z DEDRĄ?

System prowizyjny jest dziecinnie prosty. Każdy sprzedawca może zostać koordynatorem. Im więcej zarejestrowanych osób tym więcej możliwości zarobku. Pamiętaj, że koordynatorzy zarejestrowani pod tobą, również mogą poszerzać sieć.

Prowizja w 1 linii do 12%

Każda rejestracja nowego klienta daje Ci szansę na zarobienie od 6 do 12 % w zależności od produktu. Prowizja jest obliczana aż do 10 linii. W 1 linii za chemię otrzymasz 8%, za dekoracje i zabawki 6% za produkty CelOFFka 12%. Im większa i dłuższa jest twoja sieć tym więcej zarobisz.

Prowizje za chemię DEDRA INNOVATIONS

Przykład: Klient z twojej sieci w 1 linii sprzeda płyn do płukania za 19,90 zł ty dostajesz 1,59 zł, czyli 8% wartości produktu. Jeśli klient twojego klienta (2 linia) zamówi płyn, ty dostajesz 3% i tak dalej.

Prowizje za produkty EL, DA, FC, IW, XG oraz promocje TURBOZNIŻKA i WYSPRZEDAŻ.

Są to przedmioty dekoracyjne, do kuchni, do domu, odzież, zabawki itp.

Prowizja za sprzedaż produktów w promocji CELOFFKA

Często są to produkty w cenie powyżej 500 zł. Cena produktu jest taka sama dla wszystkich klientów. Sprzedając te produkty - często są to urządzenia elektryczne - opłaca się zarejestrować klienta pod sobą. Gwarancję na produkt, przechowuje firma Vaše DEDRA. Za sprzedaż tych produktów przyznajemy 12% prowizję. CelOFFka naprawdę się opłaca!

Prowizja jest naliczana na początku miesiąca, zrób zakupy za prowizje.

Pierwszy dzień roboczy w miesiącu wysyłamy raport prowizji. Od tego momentu prowizje będą odliczały się od nowego zamówienia w koszyku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i wyślesz do nas email: info@mojadedra.pl z numerem konta i twoim numerem NIP, będziemy przelewać prowizje na twój rachunek.

Co musze zrobić by otrzymać prowizję?

Raz w miesiącu w którym chcesz wypłacić prowizję, musisz złożyć co najmniej jedno zamówienie. Łączna wartość zamówień w miesiącu musi przekroczyć 166,90 zł po odliczeniu zniżek i przed odliczeniem bonusów. Poniżej 166,90 zł prowizję będziesz mógł wykorzystać w formie zniżki na twoje zakupy w dedra.

Dobry start Dedra

PREZENTY ZA WSPÓŁPRACĘ

UWAGA - to 3 zamówienia w rzędzie v trakcie 3 miesięcy!

Aby ułatwić Ci pierwsze kroki w DEDRA INNOVATIONS, przygotowaliśmy Program Dobry Start dla nowych Klientów / Koordynatorów.

Krok 1 - 1. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 216,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem płyn do płukania tkanin i NANOX łazienka GRATIS. Wartość prezentów to 35,90 zł.

Krok 2 - 2. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 249,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem proszek do prania białych ubrań i NANOX WINDOW GRATIS. Wartość prezentów to 29,90 zł.

Krok 3 - 3. Zamówienie: Zrób zakupy o łącznej wartości 299,90 zł i otrzymasz razem z zamówieniem perfumy 100 ml, żel pod prysznic i AQUATIX BALSAM. Wartość prezentów to 144,90 zł.

Jeśli spełnisz warunki programu DOBRY START otrzymasz prezenty o wartości 210 zł.

Warunki: Program jest rozłożony na kolejne miesiące kalendarzowe. W przypadku niespełnienia warunków (3 kolejne miesiące / 3 zamówienia) uczestnik zostaje z niego wycofany. Zamówienia mogą być składane częściej, prezenty i tak zostaną przyznane. Każdy uczestnik może wziąć udział w programie tylko raz. Program zostanie uruchomiony tylko w przypadku klientów, którzy wpiszą podczas rejestracji numer koordynatora.

Katalogi Dedra

Zobacz katalog Dedra on-line.

Jak mogę wyliczyć cenę, za która kupię produkt?


MARŻA 30%

Cenę z katalogu podziel przez 1,3 i otrzymasz cenę, za którą kupisz produkt.

Przykład: Zamówię produkt z katalogu o wartości 29,90 PLN (29,90 : 1,3 = 23 PLN), twój zysk to 6,90 PLN.


MARŻA 20% - PRODUKTY OZNAKOWANE "WYSPRZEDAŻ", "TURBOZNIŻKA"

Te produkty są objęte marżą (zysk) 20% bez względu na wartość zamówienia. Cena zakupu jest widoczna po zalogowaniu się na www.mojadedra.pl przy oznaczonym produkcie. Marżą jest objęte tylko pierwsze zamówienie, marża będzie odliczona na fakturze. Za te produkty koordynatorzy nie otrzymują prowizji.

Jeżeli doliczysz do ceny zakupu 20% to otrzymasz cenę z katalogu. Twój zysk to 20%.

Jak wyliczę cenę zakupu produktów oznakowanych "WYPRZEDAŻ" i "TURBOZNIŻKA" dla siebie?

Cenę z katalogu podzielę przez 1,2 i otrzymam cenę zakupu.

Przykład: Zamówię produkt z katalogu o wartości 39,90 PLN (39,90 : 1,2 = 33,25 PLN). Marża wynosi 6,65 PLN.

Dostarczenie przesyłki

Oplata za przesyłkę kurierską wynosi:

 • Przy zamówieniu wyższym niż 159 PLN jest DARMOWA. Opłatę reguluje firma Vaše DEDRA, s.r.o.
 • Przy zamówieniu niższym niż 159 PLN wynosi 12,90 PLN.
 • Kwota zamówienia 159 PLN po odliczeniu marży i zniżek (przed odliczeniem bonusów)
 • Oplata za przesyłkę pierwszego zamówienia dla nowych klientów obliczana jest na podstawie cen katalogowych.
 • Nowy klient otrzyma zniżkę o wysokości 30% po przyjęciu zamówienia przez DEDRA. Dzieje się tak tylko w przypadku pierwszego zamówienia.
 • Płatność za pobraniem lub online na stronie www.mojadedra.pl (płatność online) Przy odbiorze osobistym nie doliczamy opłaty za przesyłkę.

Przesyłki pod wskazany adres dostarcza firma kurierska DPD Polska w dniach roboczych do 18:00. Kurier nie ma obowiązku kontaktować się z adresatem przed dostarczeniem paczki. infolinia DPD: 801 400 373 (22 577 55 55)

By uzyskać rabaty na zakupy albo uzyskać możliwość współpracy, podaj podczas rejestracji na www.mojadedra.pl numer koordynatora 158014.